אודות המקומון הדיגיטלי תל אביב אונליין

תל אביב אונליין הוא מקומון דיגיטלי, המסקר את מה שקורה בעיר תל אביב יפו במגוון פלטפורמות ומדיות – לרבות אתר אינטרנט מותאם לכול המכשירים הניידים ולמחשבים נייחים בדומיין tlvonline.co.il ; וגם חשבונות ייעודיים של "תל אביב אונליין" בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וטיקטוק; וקבוצות ייעודיות של "תל אביב אונליין" בוואצאפ ובטלגרם.

 

המקומון הדיגיטלי תל אביב אונליין מתמקד בתחומים הקלאסיים, שהובילו את סצנת המקומונים המשגשגת בשנות התשעים: עניינים מוניציפליים ואורבניים; חיי הקהילה בשכונות השונות של תל אביב יפו; חינוך, בריאות ורווחה; איכות הסביבה, אהבת בעלי חיים וקיימות; תרבות, אמנות ופנאי; הסצנה הקולינרית בעיר; עסקים והייטק; נדל"ן ותכנון ובנייה; משפט ופלילים; הקהילות היפות של תל אביב יפו – כגון הקהילה הגאה, קהילת הטבעונים, הקהילות בשכונות הדרום והצפון, התושבים הערבים ביפו, העובדים הזרים והפליטים; ונושאים נוספים כגון ספורט הישגי ועממי; מדורי חברה; ולמעשה כול מה שנוגע לתושבות ולתושבי העיר ולמי שעובד ומבקר בה.

 

המקומון הדיגיטלי "תל אביב אונליין" מפרסם עדכונים אקטואליים, מאמרי דעות וטורים אישיים, צילומי סטילס וסרטוני וידיאו, סיפורים אנושיים, מידע שימושי לציבור הרחב בתל אביב יפו ובעצם ייגע בלב הפועם ובדופק של אחת הערים התוססות בעולם. והכול – מהזווית של תושבות ותושבי העיר. "תל אביב אונליין" הוא שלכם למענכם.

 

דרכים ליצירת קשר

אתר: www.tlvonline.co.il

דוא"ל: tlv@tlvonline.co.il

טלפון או וואצאפ: 051-2289909

כתובת למשלוח דואר: האקליפטוס 9, קדימה-צורן, מיקוד 60920.