קלישר 32-34 בתל אביב. הדמיה: אלכב לובימוב
קלישר 32-34 בתל אביב. הדמיה: אלכב לובימוב

בוטיק בקלישר

חברת יעז יזמות ובנייה הרסה שני בניינים ישנים ברחוב קלישר בשכונת נחלת בנימין בתל אביב, ותקים במקומם בניין בן 7 קומות במסגרת עסקת קומבינציה
אירית מטיאס | 19.04.2022

חברת יעז התחדשות עירונית מקבוצת יעז יזמות ובנייה הרסה לפני ימים אחדים שני בניינים ישנים ברחוב קלישר 32-34 בתל אביב, ותחל בקרוב בבניית בניין בוטיק בן 7 קומות עם 15 דירות. צפי האכלוס הוא בינואר 2025.

החברה חתמה לפני כשנתיים על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים במגרש בשטח של כחצי דונם ועליו שני בניינים ישנים ששימשו למסחר ולמגורים. תמהיל הדירות בפרויקט  החדש: החל מדירות 2 חדרים, דירות גן , דירות 4 חדרים ודופלקס בן 5 חדרים. טרם הריסת הבניין נמכרו כל הדירות פרט לדירת דופלקס גן . על התכנון מופקד משרד אפריאט אדריכלים. נשיץ ברנדס משרד עו״ד אחראי על ביצוע העסקה.

הפרויקט ממוקם בלב תל אביב הקטנה, בסמיכות למרכז העסקים התל אביבי בשכונת נחלת בנימין, משיק לשדרות רוטשילד ולים. במרחק הליכה קצר ניתן למצוא מוקדי מסחר ובילוי מרכזיים של העיר, והאזור קרוב לאמצעי תחבורה ציבורית אוטובוסים והקו האדום של הרכבת הקלה שצפוי להתחיל לפעול השנה.

הריסת בניינים בקלישר. צילום: יח"צ

הריסת בניינים בקלישר. צילום: יח"צ

תומר רייפמן מנכ"ל חברת יעז יזמות ובנייה: "התחלנו לקדם את הפרויקט לפני שלוש שנים והצלחנו לבצע עסקת קומבינציה מול בעלי הקרקע, שאפשרה את הריסת הבניינים הישנים לטובת התחדשות רחוב קלישר אחד הרחובות הוותיקים של תל אביב. בשכונת נחלת בנימין (או בשמה הרשמי כרם ישראל), בה יבנה הפרויקט, קיימים עשרות בניינים לשימור הפרויקט החדש עתיד להשתלב היטב בסגנון הייחודי של הרחוב".

יעז יזמות ובנייה היא חברה יזמית ומבצעת, עם ניסיון וותק מצטבר של כ-50 שנה. היא ומקדמת פרויקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית ומתמחה בעבודות הנדסיות גדולות ומורכבות, פרויקטים למגורים ובשימור מבנים.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *