ציפי ברנד באקספו בדובאי. צילום: Salman Alimohd
ציפי ברנד באקספו בדובאי. צילום: Salman Alimohd

תל אביב נערכת לבואם של התיירים מהמפרץ הפרסי

בעירייה מצפים להגעתם של אזרחי איחוד האמירויות, אשר צפויים ליהנות מהאטרקציות הרבות ברחבי העיר
רותי בוסידן | 16.03.2022

טיולי כוכב פרטיים במכוניות יוקרה עם נהג צמוד, ארוחות גורמה עם אישור הלכתי "חלאל" ושירות מפנק ומקיף בשפה הערבית, כך מתכננת עיריית תל אביב להביא אליה את התיירים מאיחוד האמירויות ומיתר מדינות הסכמי אברהם. סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק התיירות ועיר עולם, ציפי ברנד השיקה את החוויה התל אביבית באירוע חגיגי לסוכני נסיעות מהאמירויות בביתן הישראלי באקספו בדובאי.

כזכור, בשבוע שעבר דיווחנו כי ברנד התארחה באירוע "פורום נשות ישראל-המפרץ" שנערך בדובאי.

על רקע הירידה בתחלואה והסרת המגבלות על תיירים נכנסים לישראל, הציגה ברנד חוויה ייחודית לקהל המוסלמי ממדינות הסכמי אברהם: בחריין, איחוד האמירויות הערבויות ומרוקו. החוויה הושקה כאמור ביום שלישי בכינוס עם עשרות עיתונאים מהאמירויות ומרחבי העולם במסגרת אירועי התיירות בדובאי.

ציפי ברנד באקספו בדובאי. צילום: Salman Alimohd

ציפי ברנד באקספו בדובאי. צילום: Salman Alimohd

לא פחות מ-3.4 מיליון אזרחים אמירתיים נוהגים לצאת לשתי חופשות משפחתיות בשנה, עם העדפה ברורה למלונות חמישה כוכבים. החוויה "תל אביב 5 כוכבים" שמובילה סגנית ראש העיר ת"א- יפו ביחד עם מנהלת "עיר עולם ותיירות" בעירייה, שמה דגש על חופשה יוקרתית. בסיס החופשה הוא כמובן במלון חמישה כוכבים בתל אביב, כאשר צוותי המלונות עוברים הדרכות שירות בדגש על השפה הערבית ומזון מותאם לאישור ההלכתי "חלאל". אתר אינטרנט עירוני משופר בערבית יכוון את המבקרים לאירועים רלוונטיים בעיר, פעילויות נופש ותרבות וכן לשירותים כמו בתי תפילה מתאימים קרובים. לתיירים יוצעו סיורי "5 כוכבים" במכוניות יוקרה עם נהג ומדריך צמוד שיוכלו ללוות אותם בגיחות מתל אביב לירושלים, חיפה, עכו ולים המלח.

בשנים האחרונות הגיעו לישראל כ-120 אלף תיירים מוסלמים מדי שנה, במשרד התיירות ובעיריית תל אביב – יפו מצפים לגידול משמעותי בשנה הקרובה.

ציפי ברנד באקספו דובאי. צילום: פרטי

ציפי ברנד באקספו דובאי. צילום: פרטי

סגנית רה"ע ת"א-יפו, ציפי ברנד: "אנחנו מתרגשים מהגעת התיירים ממדינות הסכמי אברהם. פתיחת השמיים הופכת את ישראל ליעד אטרקטיבי, ואין ספק שתל אביב יכולה להציע לתיירים הללו חוויה ישראלית ועירונית מלאה ואמיתית של תרבות, קולינריה, חיי לילה וספורט. אנחנו עושים הכל כדי להבטיח להם חופשה יוקרתית ומפנקת, הכי קרוב לבית".

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.