הקמפיין בטיימס סקוור בניו יורק. צילום: באדיבות משרד התיירות

גאווה עולמית

לונדון, אמסטרדם וניו יורק מפרגנות למצעד הגאווה שיערך ב-10 ליוני בתל אביב, ומקדמות אותו בשילוט חוצות צבעוני
אירית מטיאס | 27.05.2022

עיריית תל אביב-יפו ומשרד התיירות יוצאים בקמפיין חדש בערים מרכזיות בעולם לקראת מצעד הגאווה של תל אביב. לרגל פתיחת השמיים והסרת מגבלות הקורונה ולקראת מצעד הגאווה בתל אביב, שיערך ב-10 ביוני, יוצאים מנהלת עיר עולם של עיריית תל אביב יפו ומשרד התיירות בקמפיין ייחודי, שיעלה במרכזי הערים ניו יורק, לונדון ואמסטרדם.

את הקמפיין, תלווה הכותרת "חוזרים לגאווה בתל אביב" (BACK TO TEL- AVIV PRIDE) ומטרתו להביא למצעד בתל אביב תיירים וקהלים נוספים לאלה המגיעים, באופן מסורתי, בכל שנה, במיוחד לאחר שנתיים של קורונה.

הקמפיין המרכזי עלה בטיימס-סקוור בניו יורק, על שלט הנאסד"ק המפורסם, עליו יופיע במשך שבועיים. בנוסף עלה השבוע הקמפיין גם בלונדון בירת אנגליה, בשילוט חוצות, שלטי פרסום ברחבי העיר.

באמסטרדם הקמפיין יעלה במהלך סוף השבוע בשילוט חוצות במרכז העיר, בתחנות הרכבת התחתית והטראם. הקמפיין מסייע במאמצי השיווק והמיצוב של תל אביב יפו כעיר מודרנית, פלורליסטית בה כל תייר יכול למצוא את מקומו וליהנות מחופשה ייחודית.

מצעד הגאווה של תל אביב בטיימס סקוור בניו יורק. צילום: באדיבות משרד התיירות

מצעד הגאווה בתל אביב יפו יתקיים ביום שישי 10 ביוני, והוא האירוע המרכזי והמסכם של אירועי הגאווה בעיר, המתקיימים בימים אלה. מסלול המצעד יחל סמוך לספורטק וימשיך עד גבעת המופעים בפארק גני יהושע, שם תוקם הבמה המרכזית ויתקיימו המופעים המרכזיים של המצעד. לאורך המצעד ילוו את הצועדים משאיות עם מיטב הדיג'ייז מחיי הלילה של הקהילה הגאה בעיר.

במסגרת מאמצי קידום המצעד ברחבי העולם, מארח משרד התיירות, בשיתוף עם עיריית תל אביב יפו משלחת עיתונאים ומשפיענים מהעולם, כולל סיורי גאווה באנגלית בעיר ומגוון אירועים בשפות שונות.

שר התיירות יואל רזבוזוב: "שמח שאחרי שנתיים תל אביב חוזרת לחגוג גאווה כמו שצריך. אנחנו במשרד התיירות תומכים ומשווקים את המצעד כחלק מהמוצר התיירותי העשיר שיש לנו פה בישראל, אבל גם לא שוכחים שהמאבק לשוויון זכויות לא נגמר. שוויון זכויות, כמו גם חזרתם של התיירים למדינה, זה זה רווח גדול בשביל מדינת ישראל כולה".

הקמפיין ברחבי לונדון. צילום: באדיבות משרד התיירות

רון חולדאי ראש-עיריית תל אביב יפו ציין: "תל אביב היא המקום להיות מי שאתה. אירועי הגאווה בתל-אביב-יפו הם מסורת ארוכת שנים שבמרכזה מסרים של שוויון וקבלה. תל-אביב-יפו, שהיא בית חם לכל הקהילות שחיות בה וגאה להיות עיר פורצת דרך ביחס לקהילה הלהט"בית ומקור השראה עולמי, תחגוג ותצעד גם השנה למען המשך המאבק לשוויון מלא של כל אזרח ואזרחית".

ציפי ברנד, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק התיירות ועיר עולם הוסיפה: "אחרי שנתיים של ציון סמלי בצל הקורונה, מצעד הגאווה חוזר לעיר הגאה הטובה בעולם, ואין מקום יותר טוב לחגוג את זה מאשר בטיימס סקוור בניו יורק. כ-15,000 תיירים מכל רחבי העולם עתידים להגיע ולשטוף את העיר בשמחה וגאווה. לצד החגיגות חשוב לא לשכוח שהדרך לשיווין מלא עוד ארוכה, ונצעד אותה יחד עד שנגיע ליעד".

שרון לנדס-פישר מנכ"ל עיר עולם ותיירות סיכם: "אנו שמחים ונרגשים שוב לארח בעירנו את התיירים האהובים מקהילת הגאווה הבין לאומית. התייר הגאה הממוצע ידוע כמוביל דעת קהל בתחום הלייף סטייל, ואנו כבר יודעים על אלפים שרכשו כרטיסים כדי להגיע לחגוג יחד איתנו בשמש התל אביבית את האירוע הגדול והשמח ביותר בשנה".

 

 השתתפה בהכנת הכתבה: רותי בוסידן

 

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.