רצועת החוף בתל אביב. צילום: וולקר גלאטש, פיקסביי
רצועת החוף בתל אביב. צילום: וולקר גלאטש, פיקסביי

נמצא זיהום מסוכן בארבעה חופים בתל אביב

משרד הבריאות גילה תוצאות חריגות בבדיקות שנעשו בחוף בוגרשוב, חוף צוק צפון, חוף גאולה וחוף אביב ומזהיר את הציבור מרחצה בחופים אלו
מערכת תל אביב אונליין | 14.06.2022

משרד הבריאות מזהיר את הציבור מרחצה בארבעה מחופי הרחצה של מחוז תל אביב עד להודעה חדשה.

מדובר בחוף בוגרשוב, חוף צוק צפון, חוף גאולה וחוף אביב. ההחלטה התקבלה בשל תוצאות בקטריאליות חריגות שנמצאו בבדיקות איכות הים שעשו נציגי משרד הבריאות במקום.

נכון לעכשיו רצוי להימנע מרחצה באותם החופים, כאשר במשרד הבריאות ממשיכים במעקב אחר המצב ויעדכנו מתי ניתן יהיה לשוב ולשחות בארבעת החופים המדוברים.

בעיריית תל אביב-יפו ציינו: בעקבות הנחיית משרד הבריאות נסגרו הבוקר החופים הבאים: צוק צפון, בוגרשוב, גאולה ואביב. אנו מחכים לממצאים של הדגימות שבוצעו על ידי אגף החופים הבוקר. על פי הנוהל, דאגה העירייה להציב בתחומי החוף שילוט המודיע על איסור הרחצה ופקחי החופים מתריעים בפני המבקרים, גם באמצעות מערכת הכריזה, בדבר סגירת החוף לרחצה. הודעה על פתיחת החוף לרחצה תימסר בנפרד, לאחר שיהיו ברשותנו הממצאים המאשרים זאת".

תגיות: , ,

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.

למה לא צורפה מפה שנדע במדויק היכן החופים נמצאים? לא מכיר את חוף אביב למשל…

בחורף יש תירוץ שהמים מזוהמים בגלל מערכת הניקוז העירונית והנגר שהגשמים הרבים מציפיים. אבל ברור לגמרי שלא משם מגיעים חיידקי אי קולי שהם חיידקי צואה
הריח ומראה העיניים מראים מעל לכל ספק שיש הזרמה שוטפת של ביוב לים

אני חשבתי לתחומי בעיריית תל אביב אחראית שיהיה לנו ים נקי, הם אחראים על הביוב שהזרים לנו לים את הנפגע המסוכן? אולי האדון חולדאי יספר לנו מה קורה? מה הוא עושה בנידון?