ליאת קרן. מתחברים
ליאת קרן. מתחברים. צילום: איילה ברק העליון

חופש גדול הוא זמן מצוין לחיזוקים

במרכז "מתחברים" לטיפול רגשי וחברתי בהרצליה ובתל אביב, יעזרו לכם לנצל באופן מירבי את החופש הגדול, כדי לא לפספס את ההזדמנות
מערכת תל אביב אונליין | 11.05.2022

התקופה הזו, שלפני החופש הגדול, היא התקופה בה מתכננים שינויים, שכן רבים מנצלים את החופש הגדול למעברים.

ויש כמובן גם מעברים טבעיים, בין גנים, בין כיתות ובין בתי ספר (מיסודי לחטיבה, מחטיבה לתיכון).

נשארו פחות מחודשיים לסיום השנה וזה ניכר באווירה הכללית, עם הידיעה שהחופש הגדול קרב ובא. הרבה פעמים ההתרגשות לקראת החופש מתערבבת בחששות מהשינויים הצפויים.

אתם יכולים להשפיע על היחס של הילדים להתחלה החדשה בעזרת הכנה נאותה – להכיר את המקום המיועד, מה יש בסביבה הקרובה לו, אילו פעילויות יש לילדים ואולי גם לכם, ההורים, מי השכנים, חוגים, קייטנות ועוד. ניתן לאתר אנשים עם ילדים בגילאים שונים באמצעות קבוצות וואטסאפ ופייסבוק מקומיות וכך ליצור או לחזק קשרים שיועילו לכניסה רכה יותר לעתיד.

חופש גדול הוא זמן מצוין לחיזוקים, בין אם נעשה בו מעבר משמעותי ובין אם לא. בתחילת השנה ממילא כולם בוחנים מחדש האחד את השני ולכל אחד ואחת, מגיעה הזדמנות חדשה להתחיל את השנה מחוזק מבחינה לימודית, רגשית וחברתית, לפי הצורך. ניתן לעשות זאת ע"י פעילויות מקדמות אחרי הצהריים.

אז אמנם יש מתח לא נודע, אך גם התרגשות לקראת ההזדמנות ואנחנו במרכז "מתחברים" לטיפול רגשי וחברתי בהרצליה ובתל אביב, מאמינים בטיפול ממוקד מטרות, שיאפשר ניצול מירבי של החופש, כדי לא לפספס את ההזדמנות.

ילדים בחופש. צילום: LightField Studios

ליצירת קשר:
מרכז "מתחברים": 077-2070028
054-9796361
דף הפייסבוק של מרכז "מתחברים"
אתר מרכז "מתחברים"

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.