סגן ראש העיר, ראובן לדיאנסקי בסיור עם תושבים בשכונת נווה אביבים. צילום: פרטי
סגן ראש העיר, ראובן לדיאנסקי בסיור עם תושבים בשכונת נווה אביבים. צילום: פרטי

לדיאנסקי: מתנגד לבניית מגדלים בנווה אביבים

סגן ראש העירייה אמר לתושבי השכונה שמתנגדים לבנייה לגובה: "נווה אביבים היא שכונה פרברית שמאופיינת בבניינים של 4-8 קומות עם מרחבים ירוקים. מוכרחים לשמור על האופי שלה". אבישי אחי מאיר, תושב השכונה: "מצער שעיריית תל אביב עושה כל שביכולתה לשנות את צביון השכונה ולא לטובת תושביה"
רותי בוסידן | 10.02.2022

לפני מספר ימים נפגש סגן ראש עיריית תל אביב יפו, ראובן לדיאנסקי, עם תושבי נווה אביבים המתנגדים לבנייה המאסיבית בשכונה, במטרה לשמור על צביון שכונתם ואיכות החיים בשכונה. "אני מתנגד לבנייה המאסיבית בשכונת נווה אביבים", אמר לדיאנסקי. "זו שכונה פרברית שמאופיינת בבניינים של 4-8 קומות עם מרחבים ירוקים בין הבניינים. אני בדעה שנווה אביבים לא צריכה להפוך לשכונת מגדלים עמוסה ומוכרחים לשמור על האופי שלה. בהחלט צריך לאפשר ביצוע פרוייקטים של התחדשות עירונית, אולם התנאי הוא שיהיו מידתיים, ולא יעמיסו על השכונה ולא ישנו את צביונה".

בנייה בשכונת נווה אביבים. צילום: מיכל פלס אלמוג

בנייה בשכונת נווה אביבים. צילום: מיכל פלס אלמוג

אבישי אחימאיר, תושב השכונה שארגן את הסיור: "אנחנו מודים לסגן ראש העיר על הסיור בשכונה ועל התמיכה בדרישותינו. התחדשות עירונית חייבת  להיות פרופורציונלית ולהתחשב באופי השכונה, והטיפול בנושאי תחבורה וחניה בשכונה פרברית חייב להיות שונה מאשר במרכז העיר. מצער מאוד שעיריית תל אביב עושה כל שביכולתה לשנות את צביון השכונה ולא לטובת תושבי השכונה".

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *