עו"ד מאיה נורי. צילום: כפיר זיו
עו"ד מאיה נורי. צילום: כפיר זיו

ממועצת עיריית ת"א לכנסת?

חברת מועצת עיריית תל אביב-יפו והמחזיקה את תיק הצעירים, עו"ד מאיה נורי, החליטה להתמודד לרשימת מפלגת העבודה לכנסת הבאה
רותי בוסידן | 01.08.2022

חברת מועצת העיר תל אביב-יפו, עו"ד מאיה נורי, מחזיקת תיק הצעירים, הודיעה כי היא מתכוונת להתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה לכנסת הבאה.

עו"ד נורי, לשעבר חברה במשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, התבלטה כחברת מועצה שמקדמת שכירות הוגנת ונגישות במרחב. אחד ממאבקיה הבולטים הוא נגד דירות ה-Airbnb שמצמצמות את מספר הדירות העומדות להשכרה וגורמות בכך לעלייה במחירי השכירות בתל אביב.

בפוסט שהעלתה היא סיפרה על הסיבות להחלטתה להתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה. "מודה שהתלבטתי המון", היא מציינת, "זה יקר, זה מפחיד, זה גורם לבטן שלי להתהפך אבל הבנתי שאין לי את הפריבילגיה להפסיק להילחם עבור העתיד שלנו.

"כפי שאני עושה כבר ארבע שנים במועצת העיר תל אביב יפו: מצליחה להזיז הרים, למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שעולות מהשטח, להיות זמינה לכל מי שרוצה לפנות אלי, לקדם תפיסת עולם פורצת דרך בתחום הנגישות, להוביל את המאבק בדירות הairbnb בעיר, לקדם תכניות דיור בר השגה ודיור ציבורי בעיר ולייצג את הדור שלנו בוועדות הכנסת תוך הצגת תכניות מעשיות לפתרון משבר השכירות – ככה אעשה כשאהיה חברת כנסת".

מפלגת העבודה היא הבית הפוליטי של נורי כבר 11 שנים. "מעולם לא עזבתי אותה", כותבת נורי, "גם ברגעים קשים. התחלתי כיו"ר תא אופק באוניברסיטת בן גוריון, המשכתי במועצת אגודת הסטודנטים, ניהלתי את תכנית סל"ע (סטודנטים למען עובדים) של ההסתדרות הכללית, המשכתי לייצג עובדים  כעורכת דין לדיני עבודה, נבחרתי לראשת המשמרת הצעירה בתל אביב והיום אני חברת מועצת העיר תל אביב יפו בסיעתו של רון חולדאי, כנציגת מפלגת העבודה – מחזיקה בתיק הצעירים והצעירות ומקדמת את תחום הנגישות בעיר".

במידה ותצליח להיבחר למקום ריאלי ברשימת מפלגת העבודה ובעקבות כך תהפוך לחברת כנסת, תאלץ נורי להתפטר מחברותה במועצת עיריית תל אביב-יפו.

 

קטגוריות: תחומים אחרים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.