סניף לנדוור רמת החייל
העיקר שתרגישו בבית. צוות ביסטרו לנדוור רמת החייל. צילום: פרטי

ביסטרו לנדוור רמת החייל מתחדש – והרווח כולו שלכם!

הסניף הכשר עם הבעלים החדשים, שרוצים שתרגישו כמו בבית, במבצע לגולשי "תל אביב אונליין": מציגים את הכתבה בקופה ומקבלים 10% הנחה*!
מערכת תל אביב אונליין | 29.08.2023

משהו חדש מתחיל בביסטרו לנדוור הכשר ברמת החייל. הביסטרו השיק לא מכבר תפריט איטלקי חדש ומגוון לכל המשפחה, עם מנות שיתאימו לכל סועד – מילדים, דרך הורים וגם צעירות וצעירות – הכל פרי יצירתה של השפית יהלומה לוי.

מסעדת לנדוור

לנדוור. צילום: נועם פריסמן

וזה לא הכל. לביסטרו רמת החייל יש בעלים חדשים, שהביאו עמם תפיסת שירות מגובשת ומהודקת. תכירו את  יניב קנטרביץ וניב נפרין, בני 28, חברים מגיל שש והזכיינים החדשים של הסניף. הם החלו דרכם, מלמטה ברשת "לנדוור" ביולי 2017 כמלצרים ואחמ"שים, בין היתר בשיאה של הקורונה, שם לדבריהם למדו את חשיבות השירות.

"הרעיון שלנו הוא להתייחס לכל אדם שמגיע לסניף, כאילו הוא בא אלינו לסלון", מסבירים השניים, "כל הצוות המקסים שלנו יודע שהמטרה היא לגרום לכל אחת ואחד להרגיש אורח בסלון ולצאת מרוצה. זה מאוד לנדוור, יש סטנדרט וחוויית אירוח נכונה. העובדים שלנו הם כמו האחים הקטנים, כי חשוב לנו שיעשו הכל מהלב".

מסעדת לנדוור

לנדוור. צילום: נועם פריסמן

התפריט החדש הוא חלק מהמהפך שאותו מובילה השפית יהלומה לוי. התפריט ממשיך את התפיסה החדשנית של הרשת וכולל פסיפס סגנונות מקומיים המרכיבים את המטבח הישראלי. כל חומרי הגלם טריים, עם טאץ' עדכני. מוזמנים להגיע לרמת החייל – וליהנות.

* שימו לב!!! הציגו כתבה זו בהגעה לסניף – וקבלו 10% הנחה! המבצע בתוקף עד 30.9.23

לנדוור רמת החייל, הנחושת 3, תל אביב, סניף כשר. א'-ה': 08:00-22:00. שישי: 08:00-14:00
טלפון: 03-9444508.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כל מי שהופך לכשר לא אכנס אליו יותר.