דרור קונטנטו.
דרור קונטנטו. צילום: שי יחזקאל

מכירה מיוחדת של המעצב דרור קונטנטו בשיתוף מרכזי התעסוקה השיקומיים

המעצב דרור קונטנטו יוצא למכירה מיוחדת של פריטי גברים מארונו הפרטי למען אנשים עם מוגבלויות המפעילים את "אהבה שנייה" - חנות לבגדי יד שנייה ועודפי בגדי מעצבים
רותי בוסידן | 02.03.2022

המעצב דרור קונטנטו יוצא למכירה מיוחדת של פריטי גברים מארונו הפרטי בשיתוף מת"ש של עיריית ת"א יפו – מרכזי תעסוקה שיקומיים לאנשים עם מוגבלויות המפעילים את "אהבה שנייה". "אהבה שנייה" היא חנות לבגדי יד שנייה ועודפי בגדי מעצבים.

חנות "אהבה שנייה". צילום באדיבות העירייה

חנות "אהבה שנייה". צילום באדיבות העירייה

ביום שישי הקרוב, 4 במרץ 2022, תערך מכירת בגדים מיוחדת של המעצב המוכר והאהוב דרור קונטנטו בשיתוף עם מת"ש, התאגיד העירוני של עיריית ת"א יפו שמטרתו קידום חברתי ותעסוקתי של נשים ואנשים עם מוגבלויות שמפעיל בין היתר גם את חנות בגדי היד השנייה "אהבה שנייה". את החנות מפעילות נשים ומפעילים פעילים עם מוגבלויות. ביום המכירה הם יגיעו לסטודיו של קונטנטו, לקחת חלק פעיל בתפעול ובמכירה.

דרור קונטנטו. צילום: שי יחזקאל

דרור קונטנטו. צילום: שי יחזקאל

המכירה תתקיים בשעות 13:00-09:00 בסטודיו של המעצב ברחוב הרצל 158, תל אביב-יפו. כל הפריטים שיוצעו למכירה הם פריטי לבוש לגברים מארונו של המעצב המוכר ואהוב, במחיר של עד 150 שקל . כל ההכנסות מאירוע המכירה  המיוחד הזה יועברו למת"ש, לטובת קידומם ורווחתם של הנשים והאנשים.

כאמור, המכירה תתקיים במסגרת פעילות מרכזי התעסוקה השיקומיים של העירייה המפעילה ארבעה מרכזי תעסוקה – שני בתי קפה, מחלקת סריקה ואת חנות הבגדים "אהבה שנייה". כאמור, "אהבה שנייה" היא חנות בגדי יד שנייה ועודפי מעצבים חדשים. את החנות מפעילים נשים ואנשים עם מוגבלויות וכל ההכנסות מופנות אליהם ולקידומם האישי. בחנות ניתן למצוא מגוון של פריטים לנשים, לגברים ולילדים, וכל המחירים נעים בין 5 ל-20 שקל בלבד. הבגדים הנמכרים מגיעים לחנות מהמעצבים עצמם או על ידי חבר מועצת העירייה מוטי רייף, שלקח את החנות תחת חסותו ותורם לה.

מכירה מיוחדת של המעצב דרור קונטנטו. צילום באדיבות העירייה

מכירה מיוחדת של המעצב דרור קונטנטו. צילום באדיבות העירייה

במרכזי התעסוקה השיקומיים המתמודדים מקבלים כלים במגוון תחומים כמו תעסוקה, פיתוח אישי ויכולות חברתיות על מנת לשלב אותם בשוק התעסוקה החופשי.

מידע נוסף על חנות "אהבה שנייה" באתר העירוני https://bit.ly/3sq0DqV

מצ"ב לינק לסרטון על החנות https://vimeo.com/652364153

 

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.