הדמיית פנטהאוז בפרויקט מול ים יפו. הדמיה: STUDIO BONSAI
הדמיית פנטהאוז בפרויקט מול ים יפו. הדמיה: STUDIO BONSAI

פנטהאוז ביפו נמכר תמורת 32 מיליון שקלים

הבית בנוי על שטח של כ-350 מ"ר בפרויקט "מול-ים יפו". כ-80% מהדירות בפרויקט כבר נמכרו
אירית מטיאס | 21.03.2022

החברות בולטהאופ השקעות נדל"ן וקפיטל פלטינום מדווחות על מכירת פנטהאוז יוקרתי בפרויקט "מול-ים יפו" תמורת כ-32 מיליון שקל.

שטח הפנטהאוז כ-390 מ"ר, עם מרפסות בשטח כולל של כ-265 מ"ר. העסקה כללה גם שלוש חניות בחניון תת קרקעי של הפרויקט. פרויקט "מול-ים יפו" משותף לקבוצת בולטהאופ בראשות היזם רן פרסברג ולחברת קפיטל פלטינום שבבעלות רוני זוהר, אילן אברהמי ואסף אופנהיים. הפרויקט חולש על 3.1 דונם וממוקם ב "מתחם הנזירות" בסמוך לבית השגריר הצרפתי ביפו, במרחק הליכה של כ- 3 דקות מהים. מהחברות נמסר כי כ- 80% מהדירות בפרויקט כבר נמכרו.

רוני זוהר, שותף ויו"ר בקפיטל פלטינום: "אזור דרום מערב יפו הוא אזור מתפתח ומבוקש, שמחירי הנדל"ן בו עולים. אם לפני עשר שנים יכולנו למצוא כאן דירות במחיר של 15,000-19,000 ש"ח למ"ר, היום המחיר עומד על 45,000 ש"ח למ"ר ואני צופה שיעלה בחמש השנים הקרובות גם ל- 60 אלף ש"ח למ"ר. יפו עוברת תהליך דומה למה שעברה נווה צדק מבחינה נדל"נית והופכת מהחצר האחורית של תל אביב לפנינת נדל"ן".

רן פרסברג, בעלים ומנכ"ל בולטהאופ השקעות נדל"ן: "מדובר בפרויקט שאין שני לו בארץ, שיש בו פן אומנותי של ממש. על תכנון הפרויקט אמון אדריכל העל פיצו קדם, וכל הדירות מתוכננות ומעוצבות ברמה גבוהה במיוחד. הפרויקט מתכתב עם הנוף המקומי. המרפסות שומרות על הצביון האדריכלי שמאפיין את יפו ומשקיפות אליה".

הדמיית פרויקט מול ים יפו. הדמיה: STUDIO BONSAI

הדמיית פרויקט מול ים יפו. הדמיה: STUDIO BONSAI

הפרויקט יכלול שני מבנים יוקרתיים – בניין אחד יכלול שימור של מבנה ששימש את מסדר נזירות ההתגלות של סנט ג'וזף, מבנה דו קומתי מסוגנן עם קשתות ובו שלוש דירות בלבד: שתי דירות שלושה חדרים בקומת הקרקע עם גינות פרטיות, תקרות גבוהות בגובה 3.7 מטר, ומרפסת ייחודית המשקיפה לחצר הפנימית ובה גינת נוי, ועוד דירת חמישה חדרים בקומה הראשונה עם מרפסת קשתות יפואית בת כ-72 מ"ר הנהנית מארבעה כיווני אוויר וגג צמוד. מהקומה הראשונה ניבט חוף הים של יפו.

בנוסף, ייבנה מבנה מודרני ובו 59 דירות על פני ארבע קומות מעל הקרקע לו שלושה אגפים ושלוש קומות תת קרקעיות לחניה. תמהיל הדירות כולל דירות 2-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בני 5-6 חדרים. את המתחם תוחמת חומה המיועדת לשימור היוצרת סביבה אסתטית ובטוחה. מחירי הדירות בפרויקט הם החל מ- 3.6 מיליון ש"ח לדירת 3 חדרים, החל מ- 4.48 מיליון ש"ח לדירות 4 ו 5 חדרים ודירות נדירות במבנה לשימור החל מ – 6,998,000 ש"ח. בפרויקט מתוכננים להיבנות גם לובי מעוצב ואינטימי וגינת נוי בהשראת פיאצות אירופאיות קלאסיות וחדר כושר בוטיק לרווחת הדיירים.

תגיות: ,

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.