צילום מסך מתוך הסרטון שהפיצה המשטרה
צילום מסך מתוך הסרטון שהפיצה המשטרה

צפו: המשטרה פענחה פרשת חטיפה של עובד "איכילוב"

העובד, 37, נחטף מחניון המרכז הרפואי - ככל הנראה על רקע חובות אליהם נכנס בעקבות הימורים. המשטרה הפיצה תיעוד וידאו
שי שגב | 16.11.2023

היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ירקון במחוז תל אביב פענחה פרשיה חמורה של חטיפת אדם לשם סחיטה באיומים בעקבות חוב כספי. חלק מהאירועים תועדו בווידאו שהפיצה המשטרה.

מהמשטרה נמסר כי ב-5.11 התקבל דיווח במשטרת מחוז תל אביב, אודות עובד (37) במרכז הרפואי "איכילוב" שנחטף ממקום עבודתו על ידי מספר החשודים.

במהלך החקירה עלה כי החשודים הגיעו למרכז הרפואי איכילוב, פגשו בקורבן והובילו אותו תוך כדי איומים על חייו לרכבם שנמצא בחניון. החשודים עזבו את החניון עם הקורבן ונסעו לביתו של אחד החשודים באור יהודה ובהמשך העבירו אותו לקלנסווה. במהלך החטיפה ואחזקתו בכוח, המשיכו החשודים לאיים ולתקוף את הקורבן על רקע חוב כספי מהימורים. כעבור מספר שעות החזירו את הקורבן למרכז הארץ ושחררו אותו

עם קבלת הדיווח החלו חוקרי מחלק תשאול של מרחב ירקון במגוון פעולות חקירה, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת והצליחו לאתר את זהותם של החשודים. מדובר בתושבי אור יהודה ולוד (20 ו-40) שנעצרו והועברו לחקירה במשטרת מרחב ירקון.

מעצרם של שלושת החשודים הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בתל אביב והיום (חמישי, 16.11) הוגשה נגדם הצהרת תובע באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב בחשד לחטיפת אדם וסחיטה באיומים ובכוח, לקראת הגשת כתב אישום חמור ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *