רון אבידן, מנכ"ל אזורים. צילום: תמר מצפי
רון אבידן, מנכ"ל אזורים. צילום: תמר מצפי

פרויקט מגורים חדש בנחלת יצחק ב-200 מיליון ש"ח

חברת אזורים השלימה הסכם קומבינציה ברחוב חיי אדם, רחוב חפץ חיים ורחוב נחלת יצחק, באחת השכונות המבוקשות בתל אביב
מערכת תל אביב אונליין | 16.06.2022

חברת אזורים הודיעה היום (חמישי, 16.6) על חתימת הסכם קומבינציה ברחוב חיי אדם 6, רחוב חפץ חיים 6-7-9 ורחוב נחלת יצחק 22-24-34-36 באחת מהשכונות המבוקשות בתל אביב – נחלת יצחק.

כזכור, תכנית המתאר המקומית קבעה כי מקרקעין זה יוסב מייעוד של תעסוקה למגורים, לשטחים פתוחים וכן לשטחי ציבור לרווחת תושבי השכונה.

על פי הסכם הקומבינציה, חברת אזורים ושותפה ירכשו 44.75% משווי המקרקעין ועליהם יהיה ניתן להקים כ-120-140 יחידות דיור וזאת בתמורה לבניית יחידות דיור עבור המוכרים (בעלי הקרקע) שמשקפות 55.25% משווי המקרקעין שבבעלות המוכרים. המוכרים רשאים להמיר חלק מעסקת הקומבינציה בעסקת שירותי בניה בהיקף של עד 10% משווי הפרויקט.

הקמת הפרויקט צפויה להימשך כארבע שנים ממועד תחילת ביצוע העבודות. לפי הערכות החברה, ההשקעה הצפויה בפרויקט הכוללת את עלות ההתקשרות בהסכם הקומבינציה צפויה להסתכם לסך של כ-173 מיליון שקלים והיקף ההכנסות הצפוי בפרויקט הינו כ-200 מיליון שקלים.

עסקה זו מצטרפת לפעילות הענפה של אזורים בתל אביב. בחודשים האחרונים דיווחה החברה על תחילת שיווקו של פרויקט Oliver ובימים האחרונים החלה "אזורים ליבינג" שיווק של פרויקט שכירות ארוכת טווח במזרח העיר.

החברה אף התקשרה במספר עסקאות אסטרטגיות כמו רכישת המקרקעין יחד עם דלק נכסים ברחוב המסגר ורכישת המקרקעין דרך "אזורים ליבינג" בשכונת פארק חורשות בתל אביב, עבור יחידות דיור המיועדות לשכירות ארוכת טווח.

רון אבידן, מנכ"ל אזורים: "אנו מברכים על ההסכם בשכונה המבוקשת, נחלת יצחק מצטרפת לפעילות הענפה שאזורים מבצעת כבר היום בתל אביב. השכונה נהנית מביקושים גבוהים והפכה ליעד אטרקטיבי עבור משפחות וצעירים רבים החיים בעיר, בזכות הקרבה למתחמי התעסוקה ביגאל אלון וסצנת בתי הקפה והבילוי המתפתחת באזור ובסביבתו".

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *