תיעוד התקיפה. צילום: דוברות המשטרה
תיעוד התקיפה. צילום: דוברות המשטרה

צפו: שומר בבניין מגורים בפארק צמרת הותקף באלימות קשה

שומר בן ה-46 שביקש לנקות צרכים של כלב בכניסה לבניין באחד המקומות היוקרתיים בתל אביב, הותקף באכזריות עלי ידי בעליו שנגח בפניו של השומר וחבט בו באגרופים עד שנפל על הרצפה
מערכת תל אביב אונליין | 01.08.2022

התביעה המשטרתית במחוז תל אביב הגישה כתב אישום כנגד אדם בן 36 בגין תקיפה אלימה של שומר בלובי של בניין מגורים בפארק צמרת בתל אביב.

המשטרה פתחה בחקירה בסוף השבוע שעבר עם קבלת תלונה משומר הבניין על כך שהותקף על ידי החשוד לאחר וויכוח עם אשתו. הריב בין השומר לאשה החל לאחר שהעיר לילד על צרכים שכלבו השאיר בפתח הבניין.

השומר בבניין היוקרתי שהותקף על פי החשד, העיד במשטרה על המקרה: "ראיתי את הילד לוקח את הכלב שלו לטיול. בחזרה הכלב עשה את הצרכים בכניסה לבניין אז ביקשתי ממנו שיאסוף את הקקי של הכלב. פתאום מישהי שאני לא מכיר התחילה לצרוח עליי – 'מי אתה שתצעק על הילד, חכה חכה'. שאלתי אותה מי היא והאם היא שייכת לבניין והיא ענתה לי שלא, אז עניתי ביקשתי ממנה לצאת  מהבניין וחזרתי לשבת בעמדה שלי".

השומר המשיך את עדותו וסיפר כי גבר שהזדהה שבעלה של אותה אישה נכנס ללובי אחרי כמה דקות: "הוא היה עצבני מאוד. הוא דחף לי את הכיסא ונתן לי נגיחה לפנים. לא הספקת להגן על עצמי ואז נתן לי אגרוף. ניסיתי להגן על עצמי אבל הוא תקף אותי שוב ונתן לי אגרוף בפנים עד שנפלתי על הרצפה".

כתוצאה מהתקיפה נזקק השומר, תושב תל אביב בן 46, לטיפול רפואי בבית החולים איכילוב בעיר.

החשוד נעצר לחקירה ומעצרו הוארך. עם סיום החקירה, הגישה כאמור יחידת התביעות במחוז תל אביב כתב אישום חמור לבית המשפט בגין עבירה של תקיפה וגרימת חבלה כנגדו וכן בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.