הנציגים מאבו דאבי עם עמיתיהם מישראל. צילום: יח"צ
הנציגים מאבו דאבי עם עמיתיהם מישראל. צילום: יח"צ

אבו דאבי – תל אביב

משלחת מתחומי התרבות והתיירות של בירת איחוד האמירויות קיימה בארץ סדרת מפגשים עם נציגים בולטים של ענף התיירות הישראלי
אירית מטיאס | 10.04.2022

משלחת מטעם מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי ערכה רוד-שואו ראשון בישראל, בשיתוף פעולה עם חברת התעופה הלאומית של אבו דאבי, Etihad Airways (חברת התעופה איתיחאד ) – ועם  Experience Hub – זרוע המסחר והקידום של יאס איילנד אבו דאבי.

במהלך שני ימי הביקור חברו בעלי עניין ובכירי גופי התיירות  בישראל לנציגי DCT אבו דאבי, אשר הציגו את בירת איחוד האמירויות, אבו דאבי, כיעד התיירות המוביל במזרח התיכון, במטרה לסלול את הדרך לשותפויות ארוכות טווח עם ענף התיירות בישראל ועל מנת  לשקף את מגוון החוויות הייחודיות המוצעים לתייר הישראלי.

נביל אל זארוני ראש זרוע מסחר ופיתוח תיירותי לאזור המזרח התיכון,  ב-  DCT אבו דאבי: "במהלך 50 השנים האחרונות של צמיחת איחוד האמירויות, אבו דאבי מילאה תפקיד אינטגרלי בעיצוב היצע התיירות של האזור ואנחנו שמחים שהצלחנו להמחיש זאת ולספק לשותפי הסחר המוערכים שלנו בענף התיירות בישראל, הצצה להכרזות הקרובות. אנו מצפים לקבל את פניהם של יותר תיירים ישראלים השנה".

האירוע כלל אירוע נטוורקינג במהלך ארוחת ערב יוקרתית במלון הילטון תל אביב. למחרת, קיימה המשלחת סדנה לשותפי סחר מרכזיים בתחום הנסיעות והתיירות, כולל 85 צוותי מכירות וטיולים מאורגנים מהחברות הבאות: איסתא, מונה טורס, אמסלם תיירות, Gulf Dreams Tours, אנורה טורס, נאזרין טורס ועוד. כחלק מהסדנה הציגה DCT  בפני אנשי המקצוע הישראלים מגוון יעדי מפתח המציעים חוויות מרגשות, כולל יעדי הפנאי והבידור המובילים של אבו דאבי.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.