הפרויקט שצפוי לקום ברחוב אוסישקין. הדמייה: אלכס לומינוב
הפרויקט שצפוי לקום ברחוב אוסישקין. הדמייה: אלכס לומינוב

התחדשות עירונית באוסישקין

חברת יעז התחדשות עירונית תקים 49 יחידות דירות חדשות בצפון תל אביב. החברה נבחרה לבצע פרויקט תמ"א 38/2 בפרויקט שסמוך לפארק הירקון, במסגרתו תהרוס שני בניינים בני ארבע קומות ותבנה שני בניינים חדשים בני שבע קומות
אירית מטיאס | 19.02.2023

חברת יעז התחדשות עירונית מקבוצת יעז, חתמה עם בעלי הזכויות ברחוב אוסישקין 96-98 בצפון תל אביב על הסכם לבניית פרויקט תמ"א 38/2 הריסה ובנייה מחדש.

הפרויקט כולל שני בניינים בני שבע קומות מעל קומת קרקע ובו 49 יחידות, במקום 32 יחידות בשני הבניינים הישנים בני ארבע קומות שייהרסו ויפונו.

החברה נבחרה על-ידי דיירי המתחם, בתום מכרז שערכו בין חברות נדל"ן רבות, שבו גברה יעז על חברות מובילות שהתמודדו. יעז חתמה על ההסכם לאחר חתימתם של מעל 80% מבעלי הזכויות במתחם המהווים את הרוב הדרוש בחוק לקידום הפרויקט.

תמהיל הדירות בפרויקט יכלול דירות 2-4 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוז מפואר. על התכנון מופקד משרד זית לב אדריכלים.

עו"ד עומרי דהן, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת יעז התחדשות עירונית: "מיד לאחר שבעלי הזכויות בחרו ביעז התחלנו את שלב התכנון המפורט של הפרויקט והתאמתו לבעלים, לאור ייחודו של הפרויקט. לאורך הדרך התמודדנו עם אתגרים תכנוניים רבים עקב מורכבותו של הפרויקט הכוללת את קרבתו לפארק הירקון ונחל הירקון בשל ההתמודדות הצפויה עם מי תהום. זאת, בנוסף לעובדה כי בבניין הקיים מספר יחידות הבנויות בקומת מדרון, גרמה לנו לפעול מול מחלקות הרישוי והתכנון בעיריית תל אביב כבר בשלבים מוקדמים אלה".

יעז התחדשות עירונית נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית בת"א, הקבוצה מקדמת עשרות פרויקטים בהיקפים של למעלה מ-3,000 יחידות דיור וכבר מסרה ואכלסה עשרות פרויקטים בתל אביב.

 

קטגוריות: נדל״ן ותכנון

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *