המשתתפות במרוץ לפני שלוש שנים. צילום: באדיבות KPM active

חוזרות לרוץ

מירוץ הנשים בתל אביב חוזר השבוע ובגדול עם למעלה מעשרת אלפים משתתפות שירוצו בשלושה מקצים לאורך הטיילת ונמל תל אביב
אירית מטיאס | 09.05.2022

לאחר שנתיים של היעדרות בשל מגפת הקורונה, מרוץ הנשים הגדול בישראל חוזר ביום רביעי השבוע (11.5) עם מסלול אורבני חדש לאורך הטיילת ונמל תל-אביב, עם מסלולים באורך של 12, 8 ו-4 ק"מ, ולמעלה מעשרת אלפים משתתפות.

כמיטב המסורת תתקיים בנקודת ההזנקה חגיגה של העצמה נשית, הפנינג לכל המשפחה, מוזיקה ואווירה מדהימה החל מהשעה 18:00 במתחם הכינוס בפארק צ'ארלס קלור.

המרוץ יכלול שלושה מקצים של 12, 8 ו-4 ק"מ. לקראת המרוץ כל נרשמת קבלה ערכת ריצה מפנקת הכוללת: תיק ממותג בשפת האירוע, חולצה מנדפת זיעה מעוצבת עם לוגו המרוץ, מספר חזה עם צ'יפ מדידה, חטיף אנרגיה ושלל מוצרים, הטבות והנחות מנותני החסויות והמציגים.

המרוץ נשנה יתקיים בסימן המאבק באלימות במשפחה, תחת הכותרת "אלימות במשפחה זה לא נורמלי", על רקע התגברות התופעה בשנים האחרונות, וריבוי המקרים של אלימות במשפחה, ילווה הנושא את מרוץ הנשים 2022.

המשתתפות במרוץ לפני שלוש שנים. צילום: באדיבות KPM active

חברת סופר-פארם לקחה על עצמה מחויבות ארוכת טווח שמטרתה לספק מידע ולחשוף את כלל הציבור לסימנים המקדימים ולנורות האזהרה שיכולות להעיד על אלימות בזוגיות או ובמשפחה, ובנוסף גם לתת מידע על מה אפשר לעשות, ולמי כדאי וניתן לפנות.

עופר לוי, סמנכ"ל השיווק ומנכ"ל זרוע האונליין של סופר-פארם: "השנה בחרנו במסגרת המרוץ, לחדד ולהדגיש את החשיבות הרבה שבמאבק באלימות במשפחה. המטרה שלנו היא להגביר את המודעות ולהנגיש את כל הסימנים שעשויים להוביל או להעיד על אלימות במשפחה, כך שכל אחת וכל אחד יוכלו לגלות ערנות ואחריות ולזהות את הסימנים בביתם ובסיבתם וידעו שיש מה לעשות ושיש למי לפנות".

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי מוסיף: "מרוץ הנשים שם השנה דגש על העלאת המודעות נגד אלימות במשפחה- נושא חשוב מעין כמותו. אנחנו בעיריית תל אביב-יפו מפעילים מרכזים לטיפול באלימות במשפחה, מטפלים בילדים שעדים לאלימות במשפחה, מעודדים נשים לפנות לעזרה ובעיקר משתדלים לחנך חינוך ראוי שימנע אלימות בהמשך. הדרך עוד ארוכה, אך לא נפסיק לצעוד בה עד שנשיג  בטחון אישי מלא וכבוד לנשים".

קטגוריות: ספורט מקומי
תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.