חניה בתל אביב. צילום: אילן ספירא, עיריית תל אביב-יפו
חניה בתל אביב. צילום: אילן ספירא, עיריית תל אביב-יפו

חניה מוגבלת לזמן קצר בחינם – גם בשכונת בתקווה

עיריית תל אביב מרחיבה את המיזם, שיאפשר מעכשיו לתושבים ולמבקרים לחנות בחינם עד 60 דקות ברחובות החוצים את רחוב הרצל, ועד 20 דקות ברחוב נורדאו
רותי בוסידן | 04.08.2022

עיריית תל אביב-יפו מקצה מקומות חניה לזמן מוגבל בחינם לתושבים ולמבקרים – במטרה לאפשר תחלופה גבוהה יותר של חניה באזורי ביקוש. מעכשיו המיזם של העירייה יכלול גם את הרחובות הסמוכים לרחוב הרצל וגם ברחוב אצ"ל בשכונת התקווה.

המהלך מאפשר זמינות גבוהה יותר של חניות ותחלופה גבוהה יותר של לקוחות: בשיתוף בעלי ובעלות העסקים בעיר, הוקצו מקומות חניה קצרות מועד בחינם לתושבים ולתושבות ולמבקרים במספר רחובות בעיר.

לנהגים יהיה מותר לחנות בחינם עד 60 דקות ברחובות החוצים את רחוב הרצל, ועד 20 דקות ברחוב נורדאו. החניה בחינם גם לתושבים וגם למבקרים.

חניות חינם קצרות המועד ממוקמות ברחובות הבאים:

2 חניות ברחוב פלורנטין 41 פינת רחוב הרצל

2 חניות ברחוב וולפסון 18 פינת רחוב הרצל

2 חניות ברחוב מטלון 19 פינת רחוב הרצל

3 חניות ברחוב אצ"ל 11 – במקביל למדרכה (16 מ')

7 חניות ברחוב אצ"ל 42-44 – בניצב למדרכה

3 חניות ברחוב נורדאו 101

אחרי 20 דקות של חניה ברחוב נורדאו, או אחרי 60 דקות בסמוך לרחוב הרצל, הרכב עלול לקבל קנס על חניה שלא כדין ולהיגרר. החניה תתאפשר פעם אחת ביום, גם אם לא נוצלו מלוא הדקות.

את החניה מפעילים באמצעות יישומוני החניה – פנגו או סלופארק. אחרי ההפעלה בוחרים את השורה הרלוונטית – חניה קצרת מועד עד 20 או 60 דקות, בהתאם לרחוב בו תימצאו.

גם תושבות ותושבים עם תו חניה אזורי צריכים להפעיל את החניה בישומון הסלולרי במועדים שמיועדים לחניה קצרת מועד.

ניתן לחנות בימים ראשון-חמישי בשעות 19:00-09:00. ימי שישי וערבי חג בשעות 15:00-09:00. ביתר הימים והשעות החניה לבעלי תו חניה אזורי בלבד.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.

זו מהומה על לא מאומה. לפי כותרת הכתבה ניתו היה להתרשם שמדובר בהיתר לחניות רבות. למעשה, מדובר בחניות בודגות ביותר.