החיפושים אחר המחבל בת"א. צילום: דוברות המשטרה
שוטרים ברחוב דיזינגוף. צילום: דוברות המשטרה

ירי פלילי ברחוב דיזינגוף

שני חשודים נעצרו בעקבות ירי מאופנוע אל עבר מרצדס באחד הרחובות המרכזיים בתל אביב, אולם לאחר מכן הוחלט לשחררם לאחר שהתברר כי אינם קשורים לאירוע. אין נפגעים באירוע
מערכת תל אביב אונליין | 02.08.2022

במשטרה התקבל הערב (שלישי, 2.8) דיווח על  ירי ברחוב דיזינגוף בתל אביב. כוחות משטרה גדולים הגיעו לאיזור.

מבלים שהיו בבתי קפה ופאבים סמוכים ושמעו את היריות נמלטו למקומות מסתור מחשש לחייהם.

על פי עדי ראיה שהיו במקום, שני אנשים נסעו על אופנוע ברחוב דיזינגוף ותוך כדי נסיעה אחד מהם פתח בצרור יריות לעבר רכב מסוג מרצדס, זאת ככל הנראה במסגרת ניסיון חיסול בעולם התחתון. היעד לחיסול היה נאור סוכר, עבריין בן 30 מבני ברק אשר נעצר בעבר בגין סחיטה ואיומים.

כתוצאה מהירי לא היו נפגעים בנפש, אולם נגרם נזק לבית עסק סמוך. צוות של מד"א שהוזעק למקום טיפל במספר נפגעי חרדה.

בתום סריקות בשטח עצרו השוטרים שני גברים בחשד למעורבות בירי. בתום חקירתם של השניים, הוחלט לשחררם לאחר שהתברר כי הם אינם קשורים לאירוע. בשל כך במשטרה ממשיכים בחקירה במטרה לשים את ידם על היורים.

כזכור, לפני כארבעה חודשים התרחש פיגוע ירי ברחוב, בו נרצחו שלושה ישראלים. ניסיון החיסול הערב התרחש לא רחוק מהמקום בו היה הפיגוע.

עוז מילמן, שעובד במסעדה באזור אמר לאתר וואלה: "פעם שנייה שזה קורה, האילקה מולנו. שם היה פיגוע. עצרו פה רכב, שמעתי שתי יריות, חשבתי שזה פיגוע. המסעדה מרוסקת כולם נכנסים. היו שני רוכבים על אופנוע. אחד עם קסדה השני בלי קסדה. הם המשיכו לתת צרור של יריות לתוך הרכב והמשיכו לכיוון בן גוריון. הרכב מלא חורים. בעלי הרכב היו ליד הרכב".

מאיה נרקיס, עדת לרגעי הירי, הוסיפה: "היו שני אנשים, אחד מהם ירה ממש לתוך הרכב, למושב. חשבתי שזה פיגוע, נכנסנו לתוך המסעדה. אחרי שלוש שניות אני רואה את האופנוע טס משם. כמה דקות אחרי זה תפסו אותו והביאו אותו לשוטרים. אלה שירו עליהם התחילו להתנפל עליו והשוטרים הפסיקו את זה. חשבתי שזה פיגוע ואני הולכת למות".

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.