ליעד סואץ-קרני. צילום: עודד קרני
ליעד סואץ-קרני. צילום: עודד קרני

מודי ואני / ליעד סואץ קרני

קפטנית נבחרת ישראל לשעבר בכדורסל, מתארת בטור מיוחד ל"תל אביב" את הקשר שהיה לה עם איש התרבות ומגיש הספורט, מודי בר און, שהלך השבוע לעולמו, שתמיד גרם לה להרגיש מיוחדת כשהשניים נפגשו  
מערכת תל אביב אונליין | 03.06.2022

זה נראה שלכולם היה מודי פרטי משלהם. איך שהוא, בין אם פגשו אותו אישית או בין אם דרך המרקע, מודי הצליח לגרום לכולם להתאהב בו, להרגיש שהוא מדבר אליהם באופן אישי.

קראתי כל פוסט, כל כתבה, כל תגובה בימים האחרונים וזה מדהים שלאף אחד לא הייתה מילה רע אחת להגיד על האיש הקסום הזה, אוהדים, ספורטאים מכל האגודות, מכל הענפים כולם מרכינים ראש ומוקירים תודה. כמה זה נדיר- בכלל ובמיוחד בישראל.

באחד הפוסטים נכתב שהוא היה ההגדרה לקונצנזוס. זה נכון, אבל בדרך כלל נשים שהם קונצנזוס הם טפלון, אבל לא מודי. הוא לא פחד לדבר על הכול, גם על נושאים מאוד כואבים גם בתחום הספורט, בחמישייה הקאמרית או בסדרות המופת על ההיסטוריה והתרבות הישראלית. היתה לו את הדרך שלו, הנכונה והרגישה. ההתלהבות והסקרנות האין סופית שלו תמיד הדהימה אותי.

את מודי הכרתי כאשר הוא ראיין אותי בערוץ הספורט. לא היו לי המון ראיונות איתו, אבל כל אחד מהם היה עולם ומלואו. לא רק בגלל מה שקרה מול המצלמה אלא בעיקר מה שקרה לפני מאחורי הקלעים. כל פעם שהגעתי לראיון הוא היה גורם לי להרגיש כאילו מייקל ג'ורדן נכנס בדלת. הוא תמיד אמר לי כמה הוא מעריץ אותי וכמה הוא אוהב לראות אותי משחקת ומתראיינת. הוא העריך את המחויבות שלי לספורט נשים ודאג לארח אותי במאבקים שהיו לנו לאורך השנים. תמיד תמך, תמיד עודד. אמיר בעלי תמיד הגיע אותי לראיונות שהיו לי עם מודי, הוא קיווה שגם הוא יזכה לזמן איכות עם מודי, הם היו יוצאים לעשן, ואחר כך מודי היה נכנס ומתיישב לידי בכיסא איפור והיינו מנהלים שיחות על כל מיני נושאים. לא רק על ספורט. היה לו מבט בעיניים שבאמת התעניין, באמת רצה לדעת, להבין, להקשיב. ואני יושבת שם ולא מבינה בכלל איך מתמזל מזלי שהאיש המופלא הזה בכלל מדבר איתי. ניסיתי לקלוט כל דבר, לנצור כל שניה כי ידעתי שהרגעים המעטים האישיים האלו הם כל כך נדירים ומיוחדים.

בגלל שידעתי שהוא איש מקסים לכולם, תמיד תהיתי אם התחושה שקיבלתי ממנו של אהבה והערכה אמיתית הייתה רק בתחושה שלי. אולי הוא ככה עם כולם כי הוא באמת כל כך מקסים. האם החיבור הזה שלנו שהרגיש לי מיוחד, זה פשוט איך שמודי גורם לכולם להרגיש. רק ידעתי שאני אוהבת אותו כל כך.

כשכתבתי את הפוסט פרידה ממודי גם מורן ברק וגם מאיה רונן מערוץ הספורט כתבו לי בתגובות שהוא אהב אותי המון. למעשה זה לא היה רק בראש שלי. החיבור שלנו היה אמיתי כמו שחשבתי.

מודי, תודה על הכול, תודה על הזמן שהיה לי איתך, נפרדת מכולנו מוקדם מדי, אבל כמה דברים הספקת לעשות, על כמה אנשים השפעת, הראית שבטוב ועם הרבה אור, אפשר לשנות מציאות להפוך את העולם למקום יותר טוב.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.