איצטדיון בלומפילד. צילום: פרטי
איצטדיון בלומפילד. צילום: פרטי

"אלפי אנשים עושים צרכים ליד בתינו"

תושבים המתגוררים בסמוך לאצטדיון בלומפילד ביפו מתלוננים על מחסור בשירותים ציבוריים באזור. העירייה: "מודעים לסוגיה הבעייתית ובוחנים פתרונות שונים"
רותי בוסידן | 12.05.2022

תושבים המתגוררים ברחוב שארית ישראל, סמוך לאיצטדיון בלומפילד ביפו, מתלוננים כי בשל מחסור בשירותים ציבוריים באזור, אלפים שמגיעים למשחקי כדורגל או למופעים באיצטדיון וממתינים להיכנס, נאלצים לעשות את צרכיהם ברחוב או בגן הציבורי שנמצא בסמוך, בשל העובדה כי אין שירותים ציבוריים באזור, מה שגורם למפגע סביבתי רציני.

ח', תושב הרחוב סיפר ל"תל אביב אונליין": "אני גר ברחוב שארית ישראל, אין כאן שירותים ציבוריים ולכן אלפי אנשים עושים צרכים ליד הגדרות של הבתים. דיברתי עם העירייה הרבה פעמים אבל שום דבר לא השתנה. המצב  נוראי, במיוחד בשבתות, באים לכאן אלפי אנשים וזאת ממש בעיה".

רחוב שארית ישראל. צילום: פרטי

רחוב שארית ישראל. צילום: פרטי

והוא מוסיף: "אנשים עושים פיפי לכל אורך הרחוב, וגם בגינה הציבורית הסמוכה. כשיש משחקים זה קטסטרופה. אפילו לפקחים של העירייה, לשוטרים ולסדרנים שעומדים ברחוב אין שירותים. בתוך בלומפילד יש שירותים אבל רק אחרי שנכנסים ומי שמחכה בחוץ אין לו ברירה. גם בגינה הציבורית אין שירותים. ביום העצמאות היו פה מאות אנשים ולא היו שירותים. פניתי ל-106 הרבה פעמים. זה נמשך הרבה שנים הסיפור הזה. החלטתי שדי, יש גבול לכל תעלול. שלוש שנים שיפצו את האיצטדיון. אני לא מבין איך לא בנו שירותים בחוץ".

עיריית תל אביב-יפו מסרה בתגובה: "אנו מודעים לסוגיה הבעייתית ובוחנים פתרונות שונים לנושא. נוסיף כי במסגרת פרויקט 'קידום שירותים ציבוריים במרחב הציבורי' מקודם היתר בנייה להקמת מתקן שירותים בגן כרוניגן, שנמצא בסמוך לאצטדיון.  פתרונות נוספים ייבחנו במידת הצורך".

 

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.

הבעיה קיימת בכל המרחבים הציבוריים ביפו ובתל אביב.לדוגמא במרחב של חצרות יפו.כל עיר מתוקנת בעולם דואגת לפתרונות הולמים.עירית תל אביב מפגרת בנושא עד כדי מתעלמת.גם התשובה של העיריה חמקנית ולא ענינית