שגיא ניב, ליאת שגיא, גבי קמינסקי, רוני עינב וגלעד רבינר. צילום יח"צ
שגיא ניב, ליאת שגיא, גבי קמינסקי, רוני עינב וגלעד רבינר. צילום יח"צ

כשכריש ההיי-טק מגיע לפארק עתידים תל אביב

רוני ענב, מראשוני הסטארטאפיסטים בישראל, ערך מפגש מרתק במעבדת החדשנות בתל אביב עם יזמים בתחילת דרכם
אירית מטיאס | 19.07.2022

יזם ההיי-טק הוותיק רוני ענב, מחבר הספר "נורדאו פינת וול סטריט", מראשוני הסטארטאפיסטים בישראל ומי שהאקזיטים שלו מהווים דוגמא והשראה לחברות היי-טק וסטארטפים רבים, הגיע השבוע למפגש מרתק עם יזמים בפארק עתידים תל אביב.

ענב, המתעניין בסטארט אפים חדשים, הגיע ל- CITY ZONE – מעבדת החדשנות של עיריית תל אביב, אוניברסיטת תל אביב ופארק עתידים, כדי להתרשם מחברות ההזנק הנמצאות בה ולנסות לסייע להן.

מי שזכו להזדמנות להציג בפני ענב היו: חנן קליינר מחברת Telicomm שהציג פתרונות העברת וידאו על גבי הרשת הסלולרית; טל פרנס מחברת Lumiweave,  שהדגים את מערכת ההצללה והתאורה הירוקה, המתבססת על תאים סולריים גמישים המוטמעים בתוך בד יריעות ההצללה ואריה כץ מחברת 6 Degrees שסיפר על האפשרות של בעלי מוגבלויות להשתמש במחשבים, טלפונים חכמים או טאבלטים, באמצעות הצמיד החכם שהם פיתחו.

שגיא ניב, מנכ"ל פארק עתידים תל אביב: "שמחנו לארח את רוני. כחלק מהליווי של התכנית הייחודית שלCITY ZONE  אנחנו משקיעים בחיבור הסטארטאפים להזדמנויות חדשות".

גבי קמינסקי מנהל CITY ZONE הוסיף: "אנו רואים חשיבות רבה בתמיכה בסטארטאפים שלנו סביב בניית איתנות פיננסית ארוכת טווח, על מנת לצלוח את הצעדים הראשונים בשוק המקומי והגלובלי. שמחנו על ההזדמנות להפגיש את החברות CITY ZONE עם רוני ענב, ולהיעזר בתובנותיו המבוססות על ניסיונו הרב".

שגיא ניב ורוני ענב בפארק עתידים. צילום יח"צ

שגיא ניב ורוני ענב בפארק עתידים. צילום יח"צ

קטגוריות: עסקים והייטק
תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.