גל מרום, אפרת רייטן, מושיק רוט ומיכאל רועה. צילום אירית מטיאס
גל מרום, אפרת רייטן, מושיק רוט ומיכאל רועה. צילום אירית מטיאס

נווה צדק מתחדשת

פרויקט שימור יוקרתי בשכונה הדרום תל אביבית בהיקף של 330 מיליון שקלים, הושק באירוע נוצץ. השף מושיק רוט דאג להאכיל את הנוכחים
אירית מטיאס | 17.07.2022

חברות גוב נדל"ן ואלמוגים החזקות עומדות לבנות בחלק הדרום-מערבי בשכונת נווה צדק בתל אביב, מתחם מגורים יוקרתי וייחודי בהשקעה של כ- 330 מיליון שקלים.

הפרויקט יוקם על מבנה בשטח של 3 דונם הכולל הקמת מתחם פרטי של חמישה מבנים שיהיו בקו ראשון לים. שלושה מבנים מתוכם מיועדים לשימור, ובראשם בית הכנסת ההיסטורי של הרב קוק. האדריכל הראשי בפרויקט הוא גל מרום, בעלה של ח"כ אפרת רייטן.

שמר גוב, מבעלי חברת גוב נדל"ן; מריו זוזל ועמי בר משיח, מבעלי חברת אלמוגים החזקות אירחו אתמול (שבת, 16.7) את בכירי המגזר העסקי בישראל, שנהנו מארוחת ערב של השף מושיק רוט, התרגשו מטקס הנחת אבן פינה, והתמוגגו ממופע של להקת בת שבע שהוכן במיוחד לאירוע.

מיכל גור, מריו זוזל, עמי בר משיח ושמר גוב. צילום: סיון פרג

מיכל גור, מריו זוזל, עמי בר משיח ושמר גוב. צילום: סיון פרג

גוב אמר בדברי הפתיחה: "זו זכות גדולה ומרגשת לבנות את פרויקט מתחם הרב קוק, פרויקט ייחודי בנווה צדק ההיסטורית. לקחתי חלק בפיתוחם ובהקמתם של מספר פרויקטים יוצאי דופן בעולמות השימור הממוקמים במיקומים אסטרטגיים במרכזה ההיסטורי של העיר תל אביב. מתחם הרב קוק הוא יוצא דופן גם בשל גודלו ובעיקר בשל החשיבות ההיסטורית, הערכית ומלאכת השימור של ההיסטוריה הרוויה שלו".

מריו זוזל ועמי בר משיח הוסיפו "זהו חלק בפרויקט אייקוני, ייחודי מאין כמוהו, המשלב בין ערכים היסטוריים בעלי חשיבות לעם היהודי ולארץ ישראל לחדשנות ויצירתיות בשכונה הכי ציורית של תל אביב".

היו והתרגשו: מיכל גור, מנכ״לית אלמוגים החזקות; הנרי טייג, מבעלי מלון הילטון; אסי טוכמאייר, מבעלי ישראל קנדה; אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש; אוהד סנדלר, מבעלי רשת גוד פארם; מיכאל רועה; איש הנדל"ן יוסי אברהמי;  איש העסקים אהרון פרנקל; קארן וגיל טפר; שגריר ממלכת בחריין בישראל,  ח'אלד יוסף אל-ג'לאהמה; ח"כ אפרת רייטן ובעלה גל מרום אדריכל הפרויקט; הדסה פתאל ועוד.

בני קרייתי וטל בננסון. צילום: אירית מטיאס

בני קרייתי וטל בננסון. צילום: אירית מטיאס

קטגוריות: נדל״ן ותכנון

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.