ויצמן 80-88. הדמיה: סטודיו 84
ויצמן 80-88. הדמיה: סטודיו 84

בקרוב: דיירים חדשים בויצמן בתל אביב

שני בניינים יוקמו בצפון החדש של תל-אביב בפרויקט 'ויצמן 80-88' של אקרו נדל"ן וקן התור במסגרת התחדשות עירונית באזור
אירית מטיאס | 14.04.2022

בשורה משמחת לתושבי רחוב ויצמן בתל אביב בצפון החדש של העיר. התקבל ההיתר לפרויקט 'ויצמן 80-88' בקצהו הצפוני של הרחוב, ותכנית ההתחדשות העירונית יוצאת לדרך. במסגרת הפרויקט, יהרסו שני בניינים בני 4 קומות כל אחד, ובמקומם יוקמו שני בניינים חדשים בני 8 קומות הכוללים 74 יחידות דיור חדשות.

הפרויקט הוא פרי יזמות משותפת של אקרו נדל"ן וקן התור התחדשות עירונית, את הבניה תבצע חברת האם – קו התור הנדסה ובניין. הבניה צפויה להתחיל בחודש יוני הקרוב ואכלוס הבניין צפוי להיות בעוד כ-3 שנים.

'ויצמן 80-88 – BY THE PARK נהנה ממיקום סופר מרכזי, בלב הצפון החדש של העיר בחלקו הצפוני של רחוב ויצמן, ובצמוד לפארק הירקון. הפרויקט מאופיין בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד ובתכנון אדריכלי אורבני ומוקפד, עם מגוון דירות מעוצבות בגדלים שונים. בנוסף, הוא כולל גם חניון תת קרקעי רובוטי מהמשוכללים בארץ עם 74 מקומות חנייה, שנותן מענה למגרש צר וארוך אשר בגלל צורתו אינו מאפשר בניית חניון קונבנציונלי רגיל.

עיצוב הפרויקט מבוסס על קווים נקיים, ישרים ואלגנטיים, תוך שילוב אלמנטים של באוהאוס לצד אלמנטים עכשוויים. על העיצוב אחראי משרד האדריכלים 'ברעלי לויצקי כסיף', אשר נמנה עם משרדי האדריכלים מהמובילים במדינה.

הפרויקט הוא פרי יזמות משותפת של חברת אקרו נדל"ן וחברת קן התור התחדשות עירונית. אקרו נדל"ן הינה חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל"ן בישראל, המתמחה בהקמת פרויקטים רחבי היקף  והשבחתם, תוך התמקדות במרכז הארץ, בדגש על העיר תל אביב. תחום ההתחדשות העירונית מהווה בקבוצת אקרו מנוע צמיחה וכיום לחברה יש צבר פרויקטים בתחום זה הכולל כ-25 פרויקטים עם למעלה מ-3,000 יחידות דיור.

'קן התור התחדשות עירונית' מובילה ומבצעת עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי ישראל. את הבניה תוביל חברת האם 'קן התור הנדסה ובנין' – אחת מחברות הביצוע המובילות בישראל, המתמחה בבנייה למגורים ובבנייה ציבורית ומבצעת בימים אלה מאות יח"ד לצד פרויקטים מורכבים מאוד בהם חפירת מנהרות הכותל, בניית בסיסי צה"ל, בתי חולים, פרויקטים לשימור ועוד.

מקן התור ומאקרו נדל"ן נמסר: "אנו מודים לצוות התכנון ולכלל בעלי הדירות, על האמון ושיתוף הפעולה לאורך כל הדרך למען הצלחת הפרויקט".

ויצמן 80-88. הדמיה: סטודיו 84

קטגוריות: נדל״ן ותכנון
תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *