השף רז רהב. צילום יח"צ
השף רז רהב. צילום יח"צ

תוספת תל אביבית למשחק השף

השף רז רהב, מהכוכבים העולים בעולם הקולינריה, מצטרף לשולחן השופטים של ״משחקי השף״ של רשת 13 לצד אסף גרניט, מושיק רוט ויוסי שטרית
אירית מטיאס | 17.04.2022

רז רהב, 30, הוא השף והבעלים של מסעדת OCD ביפו, שהוכתרה לאחרונה כמסעדה הטובה ביותר בישראל וכאחת משלוש המסעדות הטובות במזרח התיכון על ידי הדירוג היוקרתי 50 BEST .

לנוכח ההצלחה רהב צפוי להצטרף לשולחן השופטים של התכנית ״משחקי השף״ המשודרת בערוץ רשת 13 לצד השפים אסף גרניט, מושיק רוט ויוסי שטרית.

רהב, בעלים משותף ושף מסעדת OCD למד את רזי הקולינריה באופן עצמאי והוא אף זכה בכמה פרסים יוקרתיים. ב- 2018 נבחר לשף השנה על-ידי המדריך הצרפתי גומיו, באותה שנה זכתה גם מסעדת OCD במקום הראשון באותו מדריך.

קבוצת OCD כוללת את מסעדת OCD , מאפיית הבוטיק ״אפוי״ ואת בר היין ״תרצה״. רהב פתח את מסעדת OCD בתחילת שנת 2016 עם שני שותפיו, ארז זוארס ועידן בלומנטל. בחלל האינטימי שלה, מעניקה המסעדה חוויה יחודית ל-20  סועדים מקסימום, הישובים בצורה פרונטלית ומרותקים לצוות המרכיב את המנות לנגד עיניהם. התפריט המוגש במסעדה הינו תפריט משתנה מנומק ועונתי, רשימת ההמתנה לארוחות יכולה לארוך חודשים רבים וקהל הלקוחות הנו קהל ישראלי ובינלאומי.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.